Міжнародний день грамотності

В першій декаді вересня 2015 року у гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» з учнями училища було проведено бесіду на тему: «Міжнародний день грамотності». Цей захід провела майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна.
Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх – дітей, молоді та дорослих – ще не до кінця досягнута мета.
Учні взяли участь в обговоренні таких понять як грамотність, професійно-технічна освіта, вимоги сучасного інформаційного суспільства до людства.
Любов Михайлівна доповіла, що грамотність є не тільки додатком до вже здобутих знань і навичок, але й надійним помічником у житті кожної людини в інформаційному суспільстві. Грамотність, належний рівень якої підтримують і розвивають, стає запорукою підвищення професійної кваліфікації, і як наслідок, працевлаштування. Рівень грамотності сьогочасної людини невід’ємно пов’язаний із вмінням користуватися новітніми технологіями, зокрема використовувати сучасні засоби масової інформації та комп’ютерної техніки.
Кожен з присутніх зрозумів, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Важлива грамотність хоча б базової освіти як незамінного інструменту, що необхідне для побудови інтегрованого й мирного суспільства в Україні у XXI столітті.

Майстер виробничого навчання
ДНЗ «Запорізьке ВПУ” Бурдейна Л.М.