Міжнародна конференція у Запоріжжі

18 травня 2017 року на базі Запорізького національного університету відбувся Міжнародний семінар «Виклики багатомовної освіти в Україні» за підтримки представників навчальних закладів Естонії. Викладачі ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ», запрошені на семінар, взяли участь у пленарному засіданні та дискусіях робочих груп за різними напрямками.

Колеги з Нарвського коледжу Тартуського університету поділилися з присутніми на семінарі цікавою і корисною інформацією щодо ролі багатомовної освіти в інтеграції суспільства, розвитком і впровадженням європейської моделі підготовки багатомовного педагога, ролі батьків і способами їх залучення до полікультурної освіти, обговорювались освітні моделі в середній школі та можливості їхньої реалізації. Перед присутніми виступили запорізькі представники науки і освіти, облдержадміністрації, а також запрошені гості – Крістіна Каллас (Міністерство освіти і науки Естонії), директор Нарвського коледжу Тартуського університету та її колеги Катрі Райк, Марк Раннут, Урве Ая, Тарас Кияк (Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка).

Робота семінару пройшла у теплій позитивній атмосфері. Наші колеги висловлюють подяку організаторам семінару за цікаву співпрацю на освітянській ниві.

Колодко О.О.,
викладач української мови
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»