Місячник безпеки життєдіяльності

Напевно, кожен, погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – це здоров’я.

Тому з метою популяризації здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки, серед учнів з професії «Оператор комп’ютерного набору» у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» з 09.11.2015р. по 20.11.2015р. був проведений конкурс навчальних мультимедійних посібників у номінаціях: «Пожежа – біда для всіх»! та «Здоровий спосіб життя».

Проведення цього конкурсу спрямовано на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до свого здоров’я, формування навичок безпечного поводження з електроприладами.

Учні на уроках довідалися багато нового та мали змогу продемонструвати свої знання та навички по створенню вищевказаних навчальних мультимедійних посібників.

Цікавим та змістовним був показ та захист створених робіт. Учні в доступній формі познайомились з основними напрямками збереження і підтримання в належній формі свого здоров’я і організму в цілому. Метою зустрічі було формування в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, про згубну дію на дитячий організм куріння, уживання алкоголю, наркотичних речовин та пропаганда здорового способу життя.

Ми не могли лишити поза увагою те, що необхідно відповідально ставитись до особистої та колективної протипожежної безпеки.

Багато презентацій було створено учнями, але перемогу отримали: Кудряшова Кристіна, Бережна Анна, Сабірова Юлія та Труш Вікторія.

Наші учні здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності.

А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

Кулинич О.А.,
методист
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»