Методичний тиждень в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

04 січня 2016 року в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» стартував методичний тиждень. Він розпочався з виступу викладача математики Георгієвої Неонілли Іванівни, яка підтверджує в цьому навчальному році кваліфікаційну категорію «викладач вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач». Георгієва Н.І. виступила з докладом на тему: «Сучасні освітні технології, поєднання традиційних та інноваційних методів навчання» та поділилася досвідом своєї роботи, своїми наробітками та інноваційними методами проведення уроків, нестандартними рішеннями за останні п’ять років роботи. Вона представила інноваційний цифровий продукт – CD диски – «Електронний конструктор уроку» з геометрії та алгебри 10-11 класи, видавництва «Основа», які вона широко використовує для розробок і конструювання уроків математики та рекомендує впроваджувати, як зразок, для розробок уроків з інших предметів.

05 січня 2016 року відбулося відкрите засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання верстатних та слюсарних професій з узагальнення досвіду роботи майстра виробничого навчання І категорії Швецової О.М., яка в 2015-2016 навчальному році підтверджує педагогічне звання «Майстер в/н І категорії». Олена Миколаївна представила слухачам детальну доповідь з підсумками свого виробничого досвіду та виховної роботи за 16-річний педагогічний стаж. На засідання було прийнято рішення визнати досвід роботи майстра в/н Швецової О.М. таким, що відповідає сучасним вимогам до роботи майстра в/н і рекомендувати його для вивчення і впровадження в роботу іншім майстрам виробничого навчання.

06 січні 2016 року вихователь гуртожитку ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Ворфоломеєва Л.А. провела з викладачами і майстрами в/н тренінг-психологічну гру «Шведський стіл». Ворфоломеєва Л.А. в цьому навчальному році підтверджує свою кваліфікаційну категорію «Вихователь вищої категорії». Тренінг пройшов в дружній, товариській, позитивній атмосфері. Викладачі і майстри в/н проявили свої здібності до креативного мислення. Присутні дуже схвально оцінили цей тренінг та запропонували провести його в своїх групах з учнями.

08 січня 2016 року за ініціативою керівника фізичного виховання Діордієвої О. К. відбувся спортивно-оздоровчий захід під гаслом «Гармонія тіла – гармонія духу», в якому прийняли участь найбільш активні педпрацівники училища. Для удосконалення форм тіла, був проведений майстер-клас по тенісу і бадмінтону. Всі учасники тренування одностайно виявили бажання і надалі проводити подібні спортивно-оздоровчі години один-два рази на тиждень.

Ахтирська Г.М.,
методист
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»