Мереживо життєвої долі

У ці сонячні, теплі, погожі дні, коли земля обдаровує нас першими плодами, святкує свій прекрасний ювілей шанована всіма людина, віддана своїй справі педагог, викладач, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», матуся двох дітей, бабуся – Білоіван Наталія Андріївна.

Народилася іменинниця 17 червня 1955 року.

Після школи, витримавши конкурсні іспити, вступила до Запорізького кооперативного технікуму, а після отримання диплому з відзнакою поринула у педагогічну діяльність – залишилася в технікумі працювати майстром виробничого навчання. Одночасно з роботою здобувала вищу освіту, навчаючись у Донецькому інституті торгівлі. Незабаром після закінчення інституту перейшла працювати викладачем до Запорізького ТУ №6.

Згодом їй запропонували стати завідувачем виробництва, а потім – керівником кафе, і вона погоджується. Та все ж педагогіка бере своє – із 2008 року Наталя Андріївна знову на педагогічній ниві, вона – працівник ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», заступник директора з навчально-виховної роботи.

Доля Наталії Андріївни мережана нитками любові до своєї неповторної й багатогранної родини, добра й щоденної творчості задля процвітання ліцею, мудрості й справедливості у ставленні до колег та учнів, невичерпної сили й енергії у зміцненні матеріально-технічної бази ліцею. За її ініціативи змінився ліцей, коридори і класи стали затишнішими, вони є окрасою ліцею, радістю та втіхою для учнів, їх батьків та педагогів.

Разом із весняним цвітом відлетіли у вирій майже 30 нелегких, але таких творчих, незабутніх, наповнених любов’ю до дітей, до улюбленої справи, літ педагогічної праці.

Учні та колеги люблять, поважають і шанують Наталію Андріївну, йдуть до неї за порадами – як до заступника директора, старшого товариша, шанованої людини.

Талановита, розумна, толерантна, життєрадісна, вимоглива і, водночас, людяна, живе вона в світі дитячих мрій і бажань, турбот і проблем викладачів та майстрів. Особисте спілкування з цією жінкою завжди зворушує щирою увагою, надихає оптимізмом, добротою й теплом, яких нам усім нині так бракує у цьому світі.

Нехай ще довго, шановна Наталіє Андріївно, Ваші працьовиті руки збирають щедрий урожай на ниві української освіти! Плідних Вам здобутків і допитливих та старанних учнів!

Вітаємо Вас із ювілеєм!

Здоров’я вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя. Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас, шановна ювілярко! Нехай множаться для Вас звичні для людини гаразди, повниться радістю душа.

То ж зичимо Вам, дорога Наталіє Андріївно, іще впродовж довгих років життя щедро ділитись своїми талантами і примножувати їх у щасті подальшої творчої праці та в натхненні на славу української професійно-технічної освіти.

З роси і води Вам на многії і благії літа!

Осипаються дні пелюстками,
Непомітно спливають роки.
Не сумуйте, гордіться літами,
Бо не марно прожиті вони.
Нехай Бог посилає здоров’я і сили,
Літо ж дарує зрілості цвіт,
Тож добро на землі ви творіте
З любов’ю у серці багато ще літ!

З повагою і вдячністю
колектив ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»