Кулінарний майстер-клас у гуртожитку

Гуртожиток для учнів ДНЗ «Запорізьке МВПУ» – другий дім. Тут вони відпочивають після навчальних занять, готують домашні завдання, спілкуються з друзями. Ми – вихователі гуртожитку прикладаємо багато зусиль, щоби наші учні відчували себе як одна велика дружня сім’я. Намагаємось використати всі можливості виховного поля діяльності для максимального створення комфортних умов, які сприятимуть всебічному розвитку наших учнів, максимальному розвитку їх талантів та здібностей.

Учням, які мешкають у гуртожитку, доводиться самостійно вирішувати побутові питання: прибирати в кімнатах, виносити сміття, прати свої речі та готувати собі їжу. Поряд немає батьків, які б могли надати допомогу в повсякденних справах. Їх замінюють вихователі, які надають учням різноманітні корисні поради.

Ось і сьогодні ми вирішили провести кулінарний майстер-клас по приготуванню смачних пиріжків. Бажаючих взяти участь у цьому заході виявилось багато. Хтось вже вміє готувати пиріжки, а хтось це робить вперше. Усім найшлась робота: хлопці та дівчата самі замішували тісто, готували начинку, ліпили та смажили пиріжки. Були й такі, хто тільки дивився за процесом приготування. Як же весело всім разом робити гарну справу! Скільки радості було, який був хороший настрій у всіх учасників майстер- класу! А який смачний запах відчувався по всьому гуртожитку!

Яскравим завершенням смачної події стало чаювання з пиріжками. Ми сподіваємось, що такі майстер-класи по приготуванню страв будуть мати продовження. Таким чином ми навчимо наших учнів готувати смачні страви.

Григорян І.В., Елізарова С.В., Тоцька О.Ю.,
вихователі
ДНЗ «Запорізьке МВПУ»