Круглий стіл з питань реалізації успішних культурно-освітніх громадських кампаній. Міжнародний досвід

Продовжується співпраця педагогічного колективу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» з ЦентромКруглий стіл з питань реалізації успішних культурно-освітніх громадських кампаній. Міжнародний досвід соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького у проекті «Формування готовності учнів загальноосвітніх навчальних закладів до міжкультурної комунікації».

12 вересня 2016 року заступник директора з навчально-виховної роботи училища була запрошена до участі в інтерактивному засіданні круглого столу за участю Хрисціни Марчук – координатора громадсько-культурної кампанії «Будзьма беларусамі» в Гродненському регіоні республіки Беларусь. Зустріч з представниками громадських організацій, освіти, культури проходила на базі інтеркультурного музею «Кале».

Під час заходу Хрисціна, з позицій культурного менеджера, розповіла про успішні цікаві проекти, в реалізації яких брала безпосередню участь, поділилась цікавими історіями успішних реалізованих практик громадської кампанії «Будзьма беларусамі», яка направлена на формування в громадянах Білорусії відчуття причетності до власної національної культури та традицій.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»