Круглий стіл в ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей»

22 грудня 2015 року в ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» відбулася зустріч за круглим столом учнівського самоврядування ліцею з представниками молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» на тему: «Перспективи розвитку співпраці між молодіжною організацією ПАТ «Запоріжсталь» та ДНЗ «Запорізький ПМЛ».

Перед учасниками зустрічі виступила директор ліцею Ященко І.С., яка привітала учасників та розповіла про співпрацю за останні декілька років: участь учнівського колективу у постійних екологічних акціях, у конкурсах, які проводить ПАТ «Запоріжсталь», підтримка волонтерського руху. На зустрічі були присутні керівник молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Ільченко Сергій Володимирович та керівники цехових підрозділів Рябушкін Євген, Дуйко Роман, Падалка Олександр, Бадіон Артем. Приємно визнати, що всі гості – випускники нашого навчального закладу.

У приємній, дружній атмосфері Ільченко С.В. поділився досвідом роботи молодіжної організації розповів про подальші перспективи для активних лідерів учнівського самоврядування навчального закладу. У свою чергу, учні ліцею ставили запитання про можливості для випускників, про волонтерську роботу, про екологічну ситуацію.

Результатом зустрічі стало нагородження активних лідерів учнівської Ради ліцею подяками та подарунками.

Заступник директора з ВР
ДНЗ “Запорізький ПМЛ”
Караваєва О.І.