Конкурс «Спікер року»

Консалтинговий центр «Перспектива» – це освітній партнер Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області. Слухачами вебінарів КЦ «Перспектива» стали сотні викладачів ПТНЗ Запорізької області. У цьому навчальному році КЦ «Перспектива» заснувала річну премію найкращому спікеру-початківцю вебінарів з числа слухачів у конкурсі «Спікер року».

Нікітіна Євгенія Львівна, викладач математики вищої категорії, старший викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» Запорізької області 22 січня 2015 року успішно провела вебінар (онлайн майстер-клас) за темою: «Застосування методу проекту на уроках математики» за методичним супроводом НМЦ ПТО у Запорізькій області на базі Консалтингового центру «Перспектива».

Як здійснити роботу над проектом на уроці та в позаурочний час. Як зануритися у проект, поставити цілі і завдання, як працювати над проектом та захистити його. Що таке PISA? Про все це можна дізнатися, переглянувши вебінар Нікітіної Є.Л.

Серед спікерів Євгенія Львівна стала одним із лідерів у конкурсі «Спікер року». Переможця обираєте саме ви, дорогі викладачі ПТНЗ Запорізької області! Якщо вам цікава тема вебінару, то голосуйте своїми замовленими сертифікатами з теми «Застосування методу проекту на уроках математики».

То ж не зволікайте та голосуйте просто зараз за спікера Нікітіну Є.Л. Замовити сертифікат, передивитися наявний інтерактивний рейтинг кількості сертифікатів, замовлених з тієї чи іншої теми та переглянути вебінар можна за посиланням http://perspektiva.osnova.com.ua/yak-otrimati-sertifikat/

Науково-методичний центр ПТО у Запорізькій області сподівається на нових переможців-спікерів серед професіоналів освітянської спільноти.

У листопаді ПТО Запорізької області чекає на вебінар від КЦ «Перспектива» «Демонстраційні методи навчання на уроках фізики» спікера Панченко В.В., викладача фізики ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» (за матеріалами http://perspektiva.osnova.com.ua/spiker-roku/).