Конкурс читців поезії Ліни Костенко

17 квітня 2015 року в Центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова відбувся конкурс читців поезії Ліни Костенко, присвячений 85-річчю української письменниці-шістдесятниці, поетеси.
Учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вирішили взяти участь в цьому конкурсі не лише щоб показати власні знання творчості української письменниці-шестидесятниці, продемонструвати своє ставлення до скарбів української поезії, а ще й з метою познайомитися з іншими шанувальниками її творчості, отримати досвід участі в подібних заходах. Адже в ході конкурсу кожен учасник отримав можливість поборотися за перше місце у своїй віковій категорії.

В конкурсній програмі необхідно було виконати на власний розсуд лише один твір Ліни Костенко. Навчальний заклад представили учні І та ІІ курсів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» Костинська Антоніна з віршем «Мій перший вірш, написаний в окопі», Шопша Маргарита з віршем «Очима то сказав менi: люблю», Куца Юлія продекламувала вірш «Гуде вогонь – веселий сатана», а її одногрупниця Макарова Кристина – «Страшні слова, коли вони мовчать». Дівчата обрали різножанрові твори поетеси, які якнайкраще відображали всю широку палітру таланту митця.

Визначало призерів конкурсу компетентне журі, якому було нелегко визначитись з переможцями, адже заявок на участь у конкурсі надійшло більше 50. І хоча дівчата училища не зайняли призового місця, всі вони отримали гарні враження від участі у такому масштабному проекті, набули певного досвіду, а також конкурс надав їм наснаги та натхнення на участь і в подальшому в подібних заходах.

Заступник директора з ВР
ДНЗ “Мелітопольське ВПУ”
Іванова Н.А.