Інтелектуальний батл «Що? Де? Коли?»

Горішок знань міцний – це знає кожен
У справжній грі – не відступать!
Його нам розколоти допоможе
Бажання все на світі знать!

Мабуть, усі погодяться, що знати все неможливо. Але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі, не обійтися. Саме цьому і вчать молодь у ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей». А найвища нагорода для вчителя – коли його можуть перевершити власні учні.

То ж з нагоди Дня студентів рада учнівського самоврядування запросила на двобій своїх наставників, поділитися своїми знаннями та досвідом у грі справжніх інтелектуалів на тему «Моя країна – Україна».

Команду педагогів «Вогники» представляли викладачі та майстри виробничого навчання: Ольга Тимошенко, Лариса Міляєва, Ігор Циганов, Володимир Бодня та капітан команди Григорій Білай. Команда учнів «Блискавка» складалась з: Віктора Азарова, Максима Сержанського, Максима Мороза, Карини Єрмакової, Надії Оліфан та капітана команди Владислава Літвінова.

Звучить традиційна мелодія гри «Що? Де? Коли?», і перший раунд розпочався! Із цікавих запитань гри, які надійшли від працівників галузі освіти, звучали мотиви народознавства, доби козаччини, сьогодення українського народу. Впродовж батлу учні черпали знання із цілющих джерел народних криниць.

Гра пройшла весело та змістовно. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Вогники». Інтелектуальний Приз «Мудра сова» отримали капітани команд «Вогники» – Григорій Володимирович Білай та «Блискавка» – Владислав Літвінов. Переможці одержали кулькові ручки, а учні – солодощі.

Балак С.В.,
бібліотекар
ДНЗ «Чубарівський ПАЛ»