ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар»

23 березня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке ВПУ моди і стилю» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Перукар».

Організатори: Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Від НМЦ ПТО у Запорізькій області на конкурсі були присутні: Паржницький О.В., директор; Петерик С.М., заступник директора; методисти: Тимченко Н.І. та Таран М.В.

Метою конкурсу було закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Перукар» в системі професійно-технічної освіти.

У конкурсі брали участь 5 представників-переможців І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»: Державного навчального закладу «Мелітопольський ПЛ», Державного навчального закладу «Бердянський ЦПТО», Державного навчального закладу «Запорізький ПЛС», Державного навчального закладу «Запорізьке ВПУ моди і стилю», Державного навчального закладу «Запорізьке ВПУ сфери послуг».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур складався з виконання тестових завдань на ПК і полягав у перевірці теоретичних знань з професії «Перукар».

Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівню кваліфікації «Перукар І класу» та передбачав виконання конкурсної зачіски з елементами плетіння, яка відповідає модним тенденціям.

Переможцями конкурсу стали:
1 місце – Сімушина Елізабет, учениця ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю»;
2 місце – Тарасова Катерина, учениця ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг»;
3 місце – Попович Анастасія, учениця ДНЗ «Запорізький ПЛС».

Учасники конкурсу нагороджені дипломами, грамотами та цінними призами, а переможниця братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар», який відбудеться у квітні 2017 року у м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області.