ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

07 жовтня 2020 року на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» розпочалися у м. Запоріжжя змагання ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за трьома компетенціями: «зварювальні роботи», «кладка цегли» та  «експлуатація та обслуговування залізничного транспорту».

Захід  відвідали  Єгор Семенков, перший заступник голови обласної ради; Віталій Тишечко, заступник голови облдержадміністрації та Олександр Свистун, заступник голови облдержадміністрації (стажування); Олена Сороченко, заступник директора департаменту – начальник управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Запорізької ОДА;  Олександр Паржницький, директор НМЦ ПТО у Запорізькій області; Олександр Мироненко, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь»; Сергій Койпиш, начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь»; Ірина Дуднік, директор Запорізького обласного центру зайнятості; Валерій Сапронов, заступник виконавчого директора Запорізького обласного союзу промисловців та підприємців «Потенціал» та представники підприємств міста.

Програма проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Зварювальні роботи»  передбачає зварювання стикового з’єднання пластин з низько вуглецевої сталі у вертикальному (PF) просторових положеннях двома методами 111 і 135.

Конкурсне завдання з компетенції «Кладка цегли» включає застосування знань і вмінь якісної кладки арки в два окати та способи її кладки, а також знання і вміння з безпечного виконання робіт.

Згідно з програмою заходу конкурсне завдання з компетенції «експлуатація та обслуговування залізничного транспорту» відбудеться 8 жовтня.