І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

22 лютого 2017 року в ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» проведений І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Урочисте відкриття конкурсу розпочалось з вітального слова директора ліцею Анатолія Васильовича Бібра та старшого майстра Миколи Олексійовича Селезеня.

Голова методичної комісії електротехнічних дисциплін Грицаєнко Лариса Леонідівна оголосила програму проведення конкурсу, а інженер з охорони праці Волкова Світлана Іванівна провела інструктаж для учасників заходу.

У конкурсі брали участь 13 конкурсантів – учні випускних груп з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. За результатами І туру конкурсанти могли отримати максимально 80 балів, за ІІ тур – 120 балів.

Кращі результати показали: Галушкін Дмитро, Рудченко Олександр, Нестеренко Станіслав, Суптеля Юрій. Переможцем за підсумками двох турів визнано Рудченка Олександра, який представлятиме навчальний заклад у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Крушинський А.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Оріхівський ПЛ»