Хрещення Господнє

19 січня 2016 року ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» за підтримки адміністрації навчального закладу в особі директора Кондратьєва Ігоря Івановича, викладачами художнього відділення Прокоф’євим Євгеном Олександровичем та Прокоф’євою Анжелою Миколаївною були запрошені православні священники Запорізької єпархії, з якими співпрацює наш навчальний заклад, який завжди активно бере участь у всіх благодійних акціях, які проводить Запорізька єпархія. Разом ми намагаємося досягти духовного та культурного розвитку підростаючої молоді нашого міста.

В рамках проведення свята Хрещення Господня із православного храму «ім. Св. Великомучеників Фалалея і Трифона» отцем Ефімієм була проведена урочиста лекція про свято та освячення води, всіх учасників свята, навчальних та адміністративних приміщень.

Зустрічі приносять велику виховну користь в вихованні учнів.

Ідея створення каплички ім. Св. Великомучениці Татіани (покровительниці усіх студентів) виникла у директора ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Кондратьєва І.І. та викладача і художника Прокоф’єва Є.О. ще у 2010 році. Весь педагогічний колектив та учні з радістю підтримали цю ідею. І почалася робота… Створення ікон триває і досі. В планах є написання: «Тайної Вечері» та «Вхід Господній у Єрусалим».

Капличка є місцем духовного заспокоєння, де кожен бажаючий може залишитися наодинці з Богом та помолитися. Служби, які проходять у нашому маленькому «Храмі» за благословенням Його Великого Преосвященства Луки, єпископа Запорізької та Мелітопольської єпархій, завжди із задоволенням відвідують весь педагогічний колектив та учні.

Нехай усіх благословляє наш Господь-Ісус Христос! Ангела Хранителя усім і поздоровляємо із святами Вас та Ваші сім’ї!

Прокоф’єв Є.О.,
викладач живопису
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»