Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи

У Федорівському центрі професійної освіти пройшла державна кваліфікаційна атестація в 24 групі за професією «Кухар; кондитер».

Атестація включала в себе теоретичні питання з предметів: «Устаткування підприємств громадського харчування», «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів», «Організація виробництва», «Охорона праці», «Гігієна та санітарія».

На практичну частину здобувачі освіти виготовили різноманітні торти, печиво, рулети, тістечка. Випускники успішно склали державну кваліфікаційну атестацію і отримали кваліфікацію «Кухар 4 розряду; кондитер 3 розряду».

Після атестації відбулось урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника «Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи».

Наказ про відрахування та отримання дипломів кваліфікованого робітника зачитала заступник директора з навчальної роботи Ольга Вікторівна Бортнік, а директор Зелєнцов Андрій Володимирович вручив випускникам дипломи та грамоти.

Випускники Боженко Олена, Коваленко Анастасія та Кондрашов Іван сердечно дякували класному керівнику, майстру виробничого навчання та всім іншим працівникам центру.

Понька Л.І.,
майстер виробничого навчання
Федорівський ЦПО