Дружня зустріч роботодавців, керівництва Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»

01 грудня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» відбулася зустріч представників підприємств «ELVORTI» та ПАТ «Гидросила Груп» з питань запровадження дуальної системи навчання в умовах виробництва. Голова наглядової ради Штутман П.Л. висловив бажання запровадити на багатьох підприємствах холдингу підготовку кваліфікованих робітників за модульниДружня зустріч роботодавців, керівництва Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»ми програмами навчання, які дають можливість проводити виробниче навчання та практику згідно з модульними навчальними планами на суміщені розряди, що дає можливість учням закріпити знання, уміння та навички у період проходження практики.

Директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький О.В. розповів директору по персоналу ПАТ «Гидросила Груп» Осауленко О.О. про досягнення Всеукраїнського експерименту на базі цього навчального закладу та ПАТ «Мотор Січ». Зокрема зауважив, що з метою адаптації до вимог роботодавців можливе внесення змін до графіків навчально-виробничого процесу вже існуючих розроблених навчальних планів.

Заступник директора НМЦ ПТО у Запорізькій області Ципріанова С.Г. поцікавилась видами навчання персоналу на підприємствах холдингу.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Шулепина Г.Ю. представила експериментДружня зустріч роботодавців, керівництва Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»альний навчальний план з професії «Токар» та поділилась особливостями проведення поетапних атестацій в експериментальній групі з професії «Токар» на першому та другому курсах.

Директор ДНЗ «Запорізьке машинобудівне ВПУ» Олійник О.М. провів екскурсію по навчальному закладу.

Представники обох сторін домовились про зустріч на одному з підприємств ПАТ «Гидросила Груп» у місті Мелітополь та про екскурсію учнів на виробництво.

На зустрічі був присутній директор ДНЗ «Кіровоградське вище професійне училище №4» Косенко В.М., який зацікавлений шляхами запровадження дуальної системи навчання у своєму навчальному закладі.