Дружній візит

В арсеналі діяльності патріотичного виховання молоді є багато засобів і методів впливу. Однак головне – це включення кожної особистості в конкретну діяльність на благо Вітчизни.

Учні ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» не залишаються осторонь подій, які відбуваються в країні останнім часом. Зараз наша сила полягає в доброті, небайдужості, піклуванні. І вкотре колектив навчального закладу відгукнувся і надав допомогу військовим підшефної частини № 3033, що розташована в селі Дніпровка. Бригада військовиків саме збиралась в зону АТО. Щоб подарувати їм часточку добра і провести в дорогу, дівчата-кухарі з великим захопленням, ентузіазмом взялися до справ і напекли для хлопців смачних домашніх пиріжків, рогаликів, тортів. Також учні зібрали чай, каву, засоби гігієни і з дружнім візитом завітали в гості до військовослужбовців. Подякували їм за службу, побажали скоріше повертатися до рідних. Сподіваємося, що ця краплина добра стане в нагоді нашим захисникам.

У свою чергу військовослужбовці також не забувають про нас. Напередодні представники військової частини № 3033 на чолі з майором Богачем Р.І. відвідали наш навчальний заклад з бесідою про перспективи та переваги навчання війсковій справі, про підвищення престижності військової служби. Учні залюбки слухали розповідь військовиків, задавали питання і більше дізналися про проходження строкової та контрактної військової служби. Представники військової частини подарували учням періодичні видання (журнали) на військову тематику, подякували за увагу та висловили сподівання на майбутню співпрацю.

Таким чином ми виконуємо важливе завдання – виховуємо нове покоління українців: високоосвічених, мужніх, стійких, відповідальних патріотів.

Петрова В.М.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Великобілозерський ПАЛ»