Досвід та партнерство

Важливим завданням освітнього процесу в вихованні гармонійної особистості та професіонала своєї справи є пошуки шляхів реалізації творчого потенціалу, перейняття досвіду, здобуття нових корисних творчих партнерських взаємовідносин.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» вкотре виступає партнером Запорізької обласної молодіжної організації «Наше щасливе життя» в організації та проведенні великих міських родинних свят та заходів. Учні та викладачі училища готують та проводять різноманітні творчі майстер-класи з живопису, флористики, декупажу, декорування з природних матеріалів та багато іншого.

Так учні, що навчаються за художнім напрямком брали активну участь в святкуванні 57-річчя від створення центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» та в великому родинному святі – «День мами», де мали можливість продемонструвати свої професійні навики, розкрити свій творчий потенціал та завести нові цікаві та корисні знайомства, а також приєднатись до благодійного ярмарку та виставок, конкурсів з призами та подарунками, ігор та розваг з аніматорами, до святкових міні-концертів вокально-інструментальних програм.

Участь в таких заходах в якості партнерів надає учням впевненості в собі, важливості і актуальності своїх професій та загалом дарує гарний настрій та новий досвід і враження. А в мешканців міста є можливість безпосередньо побачити переваги навчання в ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Качайло Л.М.,
керівник гуртка
Кібальник Ю.О.,
майстер виробничого навчання
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»