Дороговкази від ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей»

Сучасне життя – стрімке, цікаве, глобалізоване – окреслює нові орієнтири, вибудовує нові стратегії, вимагаючи від людини 21 століття неабиякої мобільності, активного пошуку, постійного здобуття знань і навичок.

З 5-го по 8-ме жовтня 2016 року у Запорізькій області проходили Міжнародні дні освіти для дорослих, ініційовані Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук. У межах цілої низки заходів Мелітополь запросив учасників і гостей на виставку провайдерів освітніх послуг Запорізького регіону.

Виставка вражала своїм потенціалом, адже представила увесь спектр освітніх можливостей як для молоді, так і для людей різних вікових категорій.

ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» продемонстрував учасникам заходу майстер-класи з вишивки бісером, стрічками, виготовлення накладних комірців, запрошував ознайомитися з творчими доробками, асортиментом продукції, які виготовляються учнями ліцею.

Усі відвідувачі виставки отримали практичні навички у здобутті професійної освіти, а це, беззаперечно, чіткі дороговкази усім тим, хто хоче з упевненістю крокувати життям.

Кудар І.В.,
заступник директора з виховної роботи
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»