ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» – учасники регіонального круглого столу «Організація формування в учнів навичок міжкультурної комунікації у виховному середовищі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів»

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» - учасники регіонального круглого столу У рамках реалізації «Стратегії розвитку міста Мелітополь до 2020 р.», «Плану міжкультурної інтеграції міста Мелітополь до 2020 р.» та дослідно-експериментальної роботи «Створення навчально-методичних засад формування у дітей навичок міжкультурної комунікації» у стінах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 12 квітня відбувся регіональний круглий стіл на тему «Організація формування в учнів навичок міжкультурної комунікації у виховному середовищі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів».

У роботі круглого столу взяли участь представники Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, управління освіти Мелітопольської міської ради, науковці Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та директори і педагоги загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Систему професійно-технічної освіти міста представляла заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Іванова Н.А.

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» - учасники регіонального круглого столу Присутні розглянули питання, пов’язані з моніторинговими дослідженнями стану та організації процесу формування навичок міжкультурної комунікації учнів; системою засобів формування у дітей навичок міжкультурної комунікації в різних культурно-освітніх практиках; технологіями і методиками міжкультурної комунікації учнів; психолого-педагогічним супроводом процесу культурного єднання учнів.

Під час обговорення Центром соціологічних досліджень МДПУ були презентовані результати першого етапу соціологічного моніторингу «Міжкультурна комунікація у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Запорізької області». А Іванова Н.А. запропонувала до навчальних закладів, в яких проходить апробація зазначених методик, долучити і Мелітопольське вище професійне училище. Оскільки училище є мікромоделлю суспільства, в яке інтегруються підлітки не лише з різних шкіл міста, але і приїжджають на навчання випускники шкіл з інших районів нашого регіону, щоб згодом стати постійними мешканцями нашого міста.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»