Дівчата рулять

8 грудня 2018 року дівчата-активістки ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» стали учасницями цікавого заходу – тренінгу «Дівчата рулять» на базі Молодіжного центру «People.ua» в рамках проекту про гендерну рівність та розбиття гендерних стереотипів.

Наше училище на тренінгу представляли учениці другого курсу – голова ради учнівського самоврядування Діана Сукач, староста групи Катерина Аметова та Тетяна Зик. Ось який цікавий допис залишила Діана у соціальних мережах про свої враження від участі у заході: «Вчора на базі Шахової школи в Молодіжному центрі “People.ua”, пройшов тренінг для дівчат «Girl rule», де обговорювалися гендерні питання. Що таке саме «гендер», «стать»? Як їх розрізняти? Чи повинні бути рівноправні відношення між чоловіком та жінкою? Дискусії були вибухові! Але, як кажуть, скільки людей стільки і думок. Добре, що в нашому місті проводяться такі інформаційно-просвітницькі заходи».

Проект було проведено у рамках акції «16 днів активізму проти насильства» за ініціативи Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області. Подібні тренінги минулого тижня відбулися днями не лише у Мелітополі, а й у Токмаку та Енергодарі.

Іванова Н.А.,
куратор учнівського самоврядування
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»