Десята річниця учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області

23 листопада 2016 року у Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка  відбулося святкування десятої річниці учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області, учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області.

На святі були присутні:

Марченко Владислав Петрович, заступник голови Запорізької обласної ради;

Озерова Тетяна Ярославівна, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

Пустоваров Анатолій Іванович, заступник міського голови м.Запоріжжя;

Кобзарюк Олександр Олександрович, депутат Запорізької міської ради;

Савицький Олексій Сергійович, заступник директора департаменту, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради;

Паржницький Олександр Вікторович, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

Ільченко Сергій Володимирович, голова Запорізької міської молодіжної ради;

Бабенко Наталія Вікторівна, голова громадської організації «Запорізький колорит»;

Ільмєва Тетяна Андріївна, президент благодійного фонду ДІМ і КО»;

Блінова Ірина Володимирівна, голова Олександрівської районної організації «Товариства Червоного Хреста»;

Михіранов Анатолій Володимирович, голова Запорізької міської організації «Миротворець»;

Лапін Ілля Євгенович, начальник штабу окремого 37-го мотопіхотного батальйону .

Розпочався форум під звуки Державного Гімну України, який співали всі присутні в залі.

З вітальним словом до учасників і гостей свята звернувся Марченко Владислав Петрович, заступник голови Запорізької обласної ради, який привітав актив професійно-технічних навчальних закладів області; наголосив на важливості спілкування, об’єднання молодих лідерів; висловив готовність підтримувати діяльність учнівського самоврядування.

Усіх присутніх привітав Пустоваров Анатолій Іванович, заступник міського голови м.Запоріжжя. У своєму зверненні він наголосив на актуальності робітничих професій, бо головне – це кадри, які працюватимуть на благо міста Запоріжжя і всієї держави. Призвав учнівську молодь не зупинятися на досягнутому, мати амбіціозні плани і прагнути до їх виконання.

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Тетяна Ярославівна від щирого серця привітала лідерів учнівського самоврядування. Підкреслила те, що області необхідні кваліфіковані робітничі кадри. Висловила думку про важливість підтримки молодої людини в реалізації нових ідей та проектів. Запропонувала об’єднуватись лідерам учнівського та студентського самоврядування загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Подякувала за активну життєву позицію.

Зі сцени БК ім. Т.Г.Шевченка заступник директора департаменту, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Савицький Олексій Сергійович привітав найталановитішу учнівську молодь, оголосив результати міського конкурсу «Кращий учень року» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Запоріжжя і вручив грамоти учням-переможцям. П’ять учнів отримали заслужені нагороди: Демчук Анастасія, учениця ДНЗ «Запорізьке вище училище моди і стилю»; Москалюк Іван, учень ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»; Поляков Владислав, учень ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»; Рижов Богдан, учень ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту»; Бєлов Андрій, учень ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти».

Директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький Олександр Вікторович відмітив, що 10-річний ювілей діяльності учнівського самоврядування є першою знаковою подією, побажав подальшого розвитку, наснаги, спільної плідної роботи як на обласному, так і на Всеукраїнському рівні.

Ільченко Сергій Володимирович, голова Запорізької міської молодіжної ради, привітав найактивнішу учнівську молодь, побажав активістам впевнено крокувати до своєї мети, набувати власного досвіду, брати активну участь у молодіжній політиці міста Запоріжжя.

Зі словами вдячності до учасників форуму звернувся депутат Запорізької міської ради Кобзарюк Олександр Олександрович, який особливо відмітив активну волонтерську діяльність учнів та працівників Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг».

Зі сцени лунали привітання від діючих та колишніх лідерів учнівського та студентського самоврядування, і всі вони висловлювали необхідність об’єднувати молодь заради спільних добрих справ.

Багато побажань висловлено і соціальними партнерами, які були вдячні активній учнівській молоді за їх небайдужі серця, патріотизм, відповідальність за себе і долю країни.

У ході святкового заходу відбулося нагородження грамотами Запорізької обласної ради, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Запорізької міської молодіжної ради, соціальних партнерів за кращу організацію роботи органів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів та активну життєву позицію.

У фойє Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка  професійно-технічними навчальними закладами були представлені яскраві та змістовні експозиції й презентації, що відображали досягнення учнівського самоврядування навчальних закладів.

Для всіх присутніх колективами художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів підготовлено святковий концерт, який був наповнений духом патріотизму і гордості за наш рідний край, нашу державу.