День «Відкритих дверей»

19 листопада 2015 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» пройшов день «Відкритих дверей». До участі в заході запрошувалися учні 9-11 класів та їх батьки.

З майбутніми абітурієнтами провели ознайомчу бесіду, під час якої заступник директора з виробничого навчання Скляр Людмила Павлівна розповіла про навчальний заклад, пропоновані напрямки професійної підготовки, правила прийому та навчання.

Для демонстрації діяльності роботи училища майстри виробничого навчання з професії «Перукар» показали майстер-клас з плетіння.

На початку заходу майстри в/н провели екскурс в історію зачіски та плетіння. Потім були продемонстровані роботи учнів навчального закладу. Наприкінці майстер-класу гостям та майбутнім абітурієнтам було запропоновано самостійно потренуватися у плетінні, або виступити в ролі моделі для зачіски.

Надалі адміністрацією закладу планується у грудні, березні та квітні наступного року також провести дні «Відкритих дверей», завітавши на які, школярі зможуть скласти уявлення про навчальний заклад та вирішити щодо подальшого навчання.

Коростильова С.А.,
заступник директора з навчальної роботи
ДНЗ «Запорізьке ВПУСП»