День відкритих дверей у ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей»

Вже стало доброю традицією щорічно, наприкінці квітня, в ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» гостинно і щиросердечно відчиняти двері для випускників 9-х та 11-х класів міста Вільнянська та району.

28 квітня 2016 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи, з метою знайомства випускників загальноосвітніх навчальних закладів із особливостями підготовки та умовами навчання майбутніх кваліфікованих робітників за професіями: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Водій автотранспортних засобів»,
День відкритих дверей у ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей»«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Кухар», «Кондитер»; популяризації робітничих професій серед молоді пройшов День відкритих дверей.

Колектив вдячний директорам навчальних закладів м.Вільнянська, які відгукнулися на запрошення, тому що освіта в Вільнянському районі повинна бути єдиною. Свято професій відвідали учні 9-х класів міських шкіл разом зі своїми вчителями, а саме: ЗОШ №2 (директор Шпунер І.П.), ЗОШ №3 (директор Гринько І.М.), гімназії «Світоч» (директор Стефаненко Т.В.).

Були присутні також керівники району – голова РДА Руденко О.А., голова Вільнянської райради Салякін А.О., військовий комісар Вільнянського РВК Вацюк І.В.День відкритих дверей у ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей»

Тепло і доброзичливо зустрів усіх запрошених гостей директор ліцею Супруненко О.В., який розповів про досягнення навчального закладу. Присутні могли ознайомитися з життям учнів-ліцеїстів із виготовлених ними власноруч аматорських стіннівок, а також презентацією зі світлинами, в яких зображені моменти навчання та оволодіння професійними практичними навичками, а також цікаві, захоплюючі екскурсії та заходи.

Була запропонована екскурсія по навчальному закладу з відвідуванням кабінетів та майстерень, знайомством з автопарком та сільськогосподарськими машинами ліцею – вантажними та легковими автомобілями, важкими та легкими тракторами, комбайнами. За бажанням учні могли покерувати транспортним засобом (трактором або вантажним автомобілем) в присутності інструктора по водінню, це викликало захоплення і шквал позитивних емоцій.

Свято завершилося пригощанням пасхальними куличами і чаюванням. Усі гості залишали свято з гарним настроєм та словами вдячності.

Мороз О.В.,
методист ДНЗ «Вільнянський ПЛ»