День відкритих дверей у ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей»

24 квітня 2015 року у ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей» відбувся  День відкритих дверей. На захід запрошувалися учні 9 класів міських і районних шкіл та їх батьки.

Гості мали можливість ознайомитись з усіма напрямами підготовки в ліцеї. Кожна з професій була представлена у вигляді виробів та демонстрації технологічних процесів. Так, учні з професії «Кухар» показали майстер-клас приготування печених виробів з різних видів тіста. Учні з професії «Електрогазозварник» здивували кованими виробами та сучасним обладнанням – інверторними зварювальними апаратами, які розширили сучасні можливості професії. Учні з професії «Оператор комп’ютерного набору» підготували всю інформаційну продукцію до цього дня (презентації, буклети, оголошення) та програму виступу агітбригади. Учні з професії «Тракторист-машиніст» доводили свої уміння володіти сільськогосподарською технікою (налаштовували трактори до роботи та орали ділянку біля навчального закладу). Учні з професії «Водій автотранспортних засобів» демонстрували свої уміння на автодромі ліцею як на легковому, так і на вантажному автомобілях.

Всі бажаючі гості мали можливість спробувати себе у тій чи іншій справі під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання. Для всіх гостей була підготовлена презентація про життя ліцею, виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виступ агітбригади учнів І та ІІ курсів, екскурсія по всіх кабінетах, лабораторіях та майстернях.

Зубрєва О.Р.,
майстер виробничого навчання
ДНЗ “Приморський ПАЛ”