День Соборності в ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей»

21 січня 2016 року з нагоди важливої в історії України дати – Дня Соборності у ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» було проведено виховний захід «Україно, соборна держава моя!». Святково-патріотичне убранство зали зустріло учнів і педагогів задля ознаменування свята об’єднання держави, свята, яке має історичну складову, свята актуального необхідністю консолідації українського суспільства.

Ведуча заходу, викладач історії і правознавства Кисіль О.Л., висвітлила хід історичних подій у Наддніпрянській Україні і Галичині, обрання уряду і створення УНР, проголошення угоди про об’єднання ЗУНР та УНР, продемонструвала кадри кінохроніки початку 20 століття. Учениці третього курсу ліцею Богданова Дарина та Клименко Анастасія декламували проникливі поетичні рядки, особливого звучання набули рядки В. Симоненка «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Наш народ споконвіку шанував працю, хліб на столі, рушник на стіні, волю і свободу – такий лейтмотив викладок, представлених бібліотекарем Шепель Л.В.

В завершення заходу директор ліцею Кисельова Л.І. зазначила, що цілісність України, скріплена кров’ю борців, навіки лишатиметься непорушною, що соборність – це символ порозуміння між людьми, надії і віри у майбутнє.

Кудар І.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»