День Гідності та Свободи

21 листопаду 2016 року вся Україна відзначила День Гідності та Свободи, присвячений буремним, доленосним подіям в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» цей день розпочався урочистою лінійкою, на якій викладач історії Дійков М.І. нагадав усім присутнім про події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року, потім були проведені тематичні класні години.

Учениця першого курсу Ліля Штанько і художній керівник ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Зарема Ібрагімова взяли участь у міських заходах, які відбулися у краєзнавчому музеї. Вони дуетом виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну» для тих, хто безпосередньо брав участь у доленосних для України подіях, для тих, для кого Революція Гідності стала не порожнім словом – для волонтерів, військовослужбовців, які захищали незалежність України на сході, для активістів і небайдужих людей.

Урочисте зібрання в Мелітопольському краєзнавчому музеї одночасно стало і відкриттям тематичної виставки «Зима, яка змінила нас», де надані речі та матеріали учасників Майдану і волонтерів.

Після зібрання відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка і меморіалу екіпажу ИЛ-76, що загинули під Луганськом.

Ібрагімова З.І.
художній керівник
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»