«Дарувати радість людям – велике задоволення» – так вважають учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

У грудні 2014 року до адміністрації ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» звернулися представники Мелітопольського міського товариства інвалідів з проханням надати допомогу у святковому оформленні приміщення офісу товариства до Новорічних та Різдвяних свят.

Першокурсники з професії «Живописець» з радістю взялись за добру справу, адже дарувати радість іншим людям та робити подарунки – це не менш приємно, аніж отримувати їх самим. Так на вікнах приміщення товариства інвалідів з’явилися «морозні» візерунки. Зі звичайного білого паперу Діана Лагно та Ксенія Стебліна створили чудові ялинкові прикраси: Дід Мороз та сніговик, свічки та янголятка, а також чарівні символи 2015 року – ягнятка. Допомогти розвісити сніжинки та інші прикраси дівчатка запросили учня ІІ курсу з професії «Слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)» Кирила Гнатко, який є активним учасником всіх благодійних заходів та акцій училища.

Ця маленька добра справа зроблена з розумінням того, що особиста участь кожного, праця на суспільну користь, можливість зробити хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ – шлях до покращення спільного майбутнього. У великого письменника Льва Толстого є такі слова «Щоб повірити в добро, треба почати робити його» − представники учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» впевнені, що робити добро необхідно повсякдень.

Педагогічний колектив училища вірить, що, навчаючи дітей робити добро, бути милосердними, виховуючи в них потребу допомагати іншим, надаємо їм можливість знайти своє призначення, місце у суспільстві та соціально реалізувати себе.