Чемпіони змагань з волейболу

У змаганнях, які проходили 24 та 25 листопада 2016 року брали участь команди наступних навчальних закладів: ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей», ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» та наш навчальний заклад – ДНЗ «Запорізьке вище професі не училище». На першому етапі змагань команди були поділені на три зони і ті, що посядуть перше та друге місця – виходили до фіналу. Перемогу впевнено здобули наші дівчата, обігравши усіх конкурентів та разом з командою ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» вийшли до фіналу. До запорізьких фіналістів приєдналася команда ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей».

Але і цю «дистанцію» наші дівчата пройшли впевнено, обійшовши усіх суперників та тріумфально одержавши перемогу у обласних фінальних кубкових змаганнях з волейболу серед дівчат ПТНЗ Запорізької області.

Команда-чемпіон, яка виступала від імені нашого навчального закладу складалася з наступних спортсменок: Ковальова Анастасія Андріївна, Руденко Марина Сергіївна,  Русанова Юлія Андріївна (професія «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»); Дерев’янко Наталія Олександрівна, Савченко Анастасія Сергіївна (професія «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору»); Лебедь Анастасія Ігорівна (професія «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»); Рязанцева Валерія Едуардівна, Кападзе Валерія Азізівна (професія «Живописець. Флорист»); Важикова Діана Максимівна (професія «Декоратор вітрин»).

Керівництво навчального закладу щиро вітає переможців!

Басов П.П.,
керівник фізичного виховання;
Краєва С.В.,
викладач фізичної культури
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»