Чемпіонат престижності робітничих професій «Молоді професіонали»

09 червня 2021 року на базі ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ (практичний тур) Чемпіонату престижності робітничих професій «Молоді професіонали» з п’яти компетенцій, а саме: «Електрогазозварник», «Кухар», «Лицювальник-плиточник», «Маляр» та «Штукатур».

З вітальним словом до учасників звернувся директор НМЦ ПТО у Запорізькій області, Олександр Паржницький, який наголосив про важливість проведення конкурсів такого формату, що дозволяє визначати та підвищувати рівень професійної підготовки учнів із різних компетенцій одночасно та побажав учасникам життєвих перемог.

На урочистий захід запрошені почесні гості: представники з Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки  Запорізької міської ради, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району, а також представники роботодавців провідних підприємств м. Запоріжжя.

Чемпіонат проводиться з метою закріплення та  удосконалення професійних знань, умінь й навичок, виявлення обдарованих здобувачів освіти, підвищення інтересу до професій та її популяризації у країні.

Конкурс проходить у два етапи. Перший (теоретичний) відбувся у травні цього року, за підсумками якого 33 учасники за п’яти компетенціями змагаються сьогодні за право бути кращим.

Другий етап Чемпіонату проходить на п’яти локаціях, де для кожного конкурсанта підготовлена робоча зона.

Оцінювати якість практичних завдань буде компетентне журі на чолі із провідними фахівцями підприємств – замовників робітничих кадрів.

Учасники конкурсу отримають дипломи, а переможці будуть нагороджені грамотами та грошовими сертифікатами.

Нехай переможе найкращий!