Час, зупинись…

«Світ мав би розколотися надвоє, сонце мало б перестати світити, земля перевернутися від того, що було на землі» – цими словами почалася лінійка у ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», присвячена національній пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Тиха сумна мелодія, класична музика, слова ведучої та семеро дівчат із запаленими свічками…

День пам’яті, День національного смутку. 280 учнів ліцею пройшли дорогою хресної ходи великомучеників нашої історії. В підготовці та проведенні цього заходу взяли участь Рада самоврядування ліцею, учні та працівники ліцею.

Смуток, біль, співчуття на обличчях наших учнів і працівників. У цей день було запалено близько 300 свічок працівниками та учнями ліцею, 300 сердець билися в ці хвилини як єдина могутня сила. Ми ходимо по цій землі, ми – спадкоємці всього, що було, ми пам’ятаємо…

Хвилина мовчання…

«Час, зупинись…Люди, слухайте… Слухайте і пам’ятайте!». Закінчилась тематична лінійка реквієм і продовжиласьЛінійка у ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», присвячена національній пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. уроками пам’яті в кожній групі.

Зберігаючи пам’ять національної трагедії, вивчаючи історію рідного краю, виховуючи патріотизм та історичну пам’ять у молодого покоління, педагоги ліцею знайомлять учнів із матеріалами, які свідчать про жахливі події тих років.

Час народжувати і час помирати.

Час руйнувати і час збирати.

Час мовчати і час говорити …

Ми говоримо після десятиліть мовчання: «Вічна пам’ять невинним людям, які лягли у могили – старим, молодим, дітям і тим, що так і не народилися». І символічний вінок із колосків – це вінок пам’яті від кожного з нас. Ми пам’ятаємо! Ми не байдужі ні до своєї історії, ні до свого народу.