Cемінар-тренінг бібліотекарів ПТНЗ Запорізької області

09 листопада 2015 року в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбувся семінар-тренінг бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області за темою «Сучасний бібліотекар. Крок за кроком».

На семінарі були присутні представники Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, бібліотекарі ПТНЗ Запорізької області.

Відкрила захід Пацей Л.Г. – методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, яка ознайомила присутніх з програмою семінару-тренінгу.

Директор Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Писанець В.В. доповіла про перспективи розвитку бібліотечної справи. Також вона розповіла про відвідування VI Львівського бібліотечного форуму «Бібліотека – стратегія розвитку», який проходив під гаслом: «Стратегія – не просто покращення, а переосмислення того, що ми робимо». Вікторія Володимирівна зауважила, що на форумі були присутні гості з Німеччини, Польщі, Литви, які ділились досвідом своєї бібліотечної роботи – це співпраця бібліотек і видавництв, фестивалі, музичні семінари на основі літератури, партнерські програми, презентації нових видань, тотальна комп`ютеризація бібліотек, розширення баз даних, електрона видача книг. Висновок один і стосується він не тільки України – бібліотека є чимось більшим, ніж позичальнею книг, вона стала майданчиком для спілкування та обміну інформацією в епоху стрімкого розвитку віртуального світу.

Провідний бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Головко Л.Г. висвітлила тему «Налагодження комунікацій», супроводжуючи свій виступ цікавою презентацією.

Бібліотекар I категорії Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Дворна Г.Б. провела тренінг на тему «Ефективні презентації». Природжений комунікатор, Ганна Борисівна дуже добре володіє аудиторією, знаходить підхід до кожного слухача, нікого не залишає байдужим, завжди надає потрібну, корисну та необхідну інформацію.

Після закінчення семінару бібліотекарі ПТНЗ виходили з почуттям натхнення, задоволення від отриманою інформації, впевненості в своїх знаннях, бажанням працювати.