Благодійна акція в ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»

З 16 вересня 2014 року в ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» проходить благодійна акція надання допомоги вимушеним переселенцям із Луганської області «Творімо добро та милосердя разом». Спільно із Червоним Хрестом учні і працівники ліцею надають допомогу людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Волонтерська група учнів другого курсу доставила необхідні речі переселенцям. Миючи засоби та засоби особистої гігієни – те, що потрібно кожного дня.

Сьогодні в Україні існує безліч невирішених соціальних проблем. Усвідомлення необхідності активної участі громадян та суспільства в їхньому подоланні відкриває нові можливості, а також сприяє розвитку нових громадських ініціатив.

Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян брати участь у зміні всіх сторін життя на краще.

Сьогодні активно діють тисячі волонтерських організацій, що зосередили свою увагу на подоланні нестатків і відстоюванні інтересів громадян.

Волонтерство – це можливість людині відчути себе громадянином, зробивши реальний внесок у розвиток свого співтовариства.