Благодійна акція «Допоможи воїнам АТО»

23 березня 2015 року в рамках всеукраїнської акції «Допоможи воїнам АТО» учні гуртка «Ліцеїст», що в Державному навчальному закладі «Василівський професійний ліцей» за підтримки адміністрації ліцею організували та провели благодійний ярмарок власноруч виготовлених солодощів. Жоден учень, викладач чи майстер виробничого навчання не лишився байдужим. Ярмарок вдався на славу!!! Ласуни змогли побалувати себе, а заодно внести свій хоч і невеликий, але вклад у благородну справу.

Всі кошти було перераховано волонтерам під керівництвом Савран Галини Степанівні для підтримки бригад 23 та 55, які знаходяться в зоні антитерористичної операції, де самовіддано захищають наші кордони. Серед них є й земляки з Василівького району.

Вклад учнів для цих воїнів стане малесенькою крихіткою допомоги, адже як кажуть з кожного потроху і виходить щось більш значиме!

Учнівський та викладацький колектив ліцею не збираються зупинятися лише на цій акції і вже готуються до наступної – «Великодній кошик для солдата», адже попереду найсвятіше свято Воскресіння Господнього і так хочеться сподіватися на мир, спокій та злагоду в нашій країні!