Атестація педагогічних працівників

28 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей» відбулося засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників ліцею. Протягом атестаційного періоду членами комісії вивчалась професійна діяльність кожного педагогічного працівника, який виявив бажання пройти атестацію в 2016-2017 навчальному році за останні п’ять років. Об’єктивність рішень атестаційної комісії багато у чому залежала від даних, отриманих під час відвідування уроків та позакласних заходів, результатів зрізів знань, результатів підсумкового оцінювання знань учнів, вивчення класних журналів, зошитів учнів тощо.

Крім того, для оцінювання роботи педагогічного працівника у міжатестаційний період враховувалась його участь у професійних і творчих конкурсах, олімпіадах та оглядах, у роботі творчих професійних майстерень, у методичних об’єднаннях та педагогічних радах.

За результатами атестації викладачеві фізичної культури Островській Вікторії Сергіївні та викладачеві професійно-теоретичної підготовки Циганову Ігорю Володимировичу було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Бортнік О.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Чубарівський ПАЛ»