Корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»

В сучасному світі зараз активно здійснюється впровадження інформаційних технологій в освітній процес. Зосередження сучасних технічних засобів навчання сприяє модернізації навчально-виховного процесу, активізує розумову діяльність учнів, сприяє розвитку творчості педагогів, розвивають систему безпосередньої освіти, тим самим підвищуючи  ефективність освітнього процесу.

 Інформаційні технології надають можливість зробити навчання більш ефективним, раціонально організувати пізнавальну діяльність учнів, залучити до процесу активного навчання дітей, що відрізняються здібностями і стилем навчанням.

Колектив закладу освіти ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» продовжує працювати над підвищенням педагогічної  майстерності. 

10.01.2020 р. було проведено корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників на тему «Створення та використання інтерактивних плакатів та електронних книг».

Корпоративне ІТ-навчання провела методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Осіна Наталя Анатоліївна.

Наталя Анатоліївна дуже цікаво і зрозуміло навчала наш різновіковий колектив, використовуючи індивідуальний підхід до кожного слухача. За цей час ми отримали багато цікавої інформації, навчилися створювати інтерактивні плакати та електронні книги. А для закріплення знань кожен отримав індивідуальне домашнє завдання.

Отримані знання наші працівники будуть використовувати на своїх заняттях, розвиваючи інтелектуальні та творчі здібності учнів, вміння працювати з різними джерелами інформації.

Дякуємо Наталії Анатоліївні за отримані знання, бажаємо успіху у подальшій навчально-методичній роботі!  

Храпач Т.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»